blog

6 czerwca 2018

BARWNA EKO TORBA. CZY KOLOR EKOLOGICZNEJ TORBY MA ZNACZENIE?

Eko torba powinna być estetyczna

To wiemy, ale co jeszcze? Czy kolor ekologicznej torby ma rzeczywiście znaczenie?

Można powiedzieć, że to przecież wyłącznie kwestia gustu, prawda? Z drugiej strony, ekologia kojarzy się dość mocno z zielenią, albo przynajmniej barwami, które ten element, przynajmniej jako składową, w sobie zawierają.

Jednak są też pewne wskazania, jak choćby przeznaczenie torby. Co tam, przeznaczenie? – zaoponują niektórzy, bo przecież torba, to torba i służy rzecz użytkowa, a więc inne walory, jak choćby „udźwig” czy ogólna wytrzymałość oraz fason, będą ważniejsze niż kolor.

Tak? No, to proszę spytać jakąś kobietę, czy uda się nawet tylko na rynek, z eko torbą w kolorze różowym do powiedzmy, zielonej sukienki. Albo z żółtą, do amarantowej bluzki… Może jednak nie koniecznie, chyba że pośpiech i wyboru żadnego nie ma. Zaręczam, że jednak chętniej zdecyduje się na dwie, trzy mniej wytrzymałe, ale za to białe, foliówki.

Są kolory bardziej neutralne i niekoniecznie musi to być od razu czarny, że niby będzie pasował do wszystkiego, bo też nie będzie… Podobnie z białym, chociaż nasza biała eko torba wygląda całkiem nieźle.

Oczywiście, ważny jest także fason, wielkość torby ekologicznej, długość uchwytów itd. Cóż z tego, że kolor będzie atrakcyjny, kiedy coś się urwie, albo nie da się zapakować?

A co z kolorem ekologicznej torby na zamówienie?

Jak wiadomo, nasz Klient, nasz Pan. Jednak trudno by było się pokusić o posiadanie absolutnie pełnej gamy kolorystycznej eko toreb. Myślę, że to dotyczy nie tylko opakowań i gadżetów zresztą. Nawet farby nie zawsze możemy kupić w kolorze, który byłby pożądany. Mimo wszystko, popularne barwy, a nawet dwa odcienie niebieskości czy zieleni, można w naszej ofercie znaleźć.

Zachęcamy zatem do odwiedzenia oferty, gdzie można wybrać jeden z fasonów. W przypadku toreb eko z polipropylenu nietkanego, wybrać można z kilku kolorów. Zaś jeśli chodzi o eko torby z pp tkanego, możemy zaoferować obecnie jeden fason i kolor, natomiast z pewnością jest to torba duża, wygodna i pakowna.