blog

12 kwietnia 2018

EKOTORBY NA TARGACH

Ale tym razem rzecz dotyczy nie pojedynczego targu, ale targów nieco większych. Po co w ogóle uczestniczyć w targach, mam nadzieję, wyjaśniać nie trzeba. Niemal każda szanująca się firma jest aktywnym bądź co najmniej pasywnym uczestnikiem tego rodzaju wydarzeń branżowych. Piszę „pasywnym” to znaczy bez własnego stoiska.

Oczywiście można się spierać, jaki udział jest bardziej aktywny. W końcu trzeba się jednak zgodzić, że stoisko raczej się nie przemieszcza za odwiedzającymi, a więc w jakiś sposób należy ich przyciągnąć.

Z drugiej strony, jeśli nie mamy stoiska, to staramy się odwiedzić jak najwięcej firm, zebrać katalogi, ulotki, kontakty oraz porozmawiać z przedstawicielami, a czasem z właścicielami większych bądź mniejszych biznesów. Jesteśmy wówczas bardzo aktywni i to jest standard.

Lecz czy jest gdzieś powiedziane, że wyłącznie targi związane z ekologią są dla zaprezentowania ekologicznej torby, a właściwie reklamy, którą na niej umieścimy, miejscem właściwym? Nic bardziej mylnego!

Eko torby z nadrukiem najlepszą formą reklamy

Eko torby z nadrukiem są fantastyczną możliwością zareklamowania się na dowolnych targach! Dlaczego? Ponieważ liczba odwiedzających ekspozycje jest przeważnie duża, czasem nawet wręcz przytłaczająca. W jaki sposób lepiej możemy zareklamować brand, nie licząc może reklam telewizyjnych, niż pokazując logo firmy przez kilkanaście godzin setkom, a czasem tysiącom ludzi?

Mało tego! Ekologiczna torba będzie przydatna nie tylko do gromadzenia różnych pisemek, leafletów i gadżetów, ale sama w sobie może być również dobrym prezentem dla odwiedzających targi. A przecież jeśli rozdasz eko torby z własnym nadrukiem, choćby nawet to było to tylko logo Twojej Firmy, to czyż nie jest to promocja?

Cóż innego robią w końcu właściciele stoisk? Oczywiście, często rozdanie gadżetów w miejscu targów jest możliwe tylko po uzgodnieniu z gospodarzami imprezy. Jednak na pewno nikt Ci nie zabroni rozdawania eko torby z logotypem wystawcom. A przecież każda firma, nawet jeśli posiada, a przeważnie tak jest, własne opakowania, nie musi mieć akurat torby eko, prawda?

Zatem ze swej strony polecamy nasze eko torby z nadrukiem czy bez nadruku, choć na targach na pewno kolorowe torby ekologiczne z logo lub ładnym obrazkiem, sprawdzą się lepiej.